گالری ماهان

فروشگاه اینترنتی گالری ماهان با پشتوانه سالها تجربه در زمینه تولید و فروش و همکاری با تولید کنندگان داخلی اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی جهت ارائه مستقیم و بدون واسطه محصولات به صورت آنلاین به مشتریان خود نموده است.

                                                                    
تمامی کالاهای ارائه شده در گالری ماهان حاصل تلاش تولید کنندگان داخلی و با استفاده از مواد اولیه داخلی بوده که در راستای اشتغال زایی و بالابردن بهره وری تولید کنندگان فعال در عرصه صنایع دستی و سنتی داخلی می باشد.

                                                                    

این محصولات در راستای محصولات کادویی و تزئینی بوده که قابل استفاده در مناسبتهای خواص مانند جشنهای تولد، روز مادر، روز زن، روز پدر، روز دانشجو و غیره میباشد که با هدف آسان سازی در دسترسی مشتریان به محصولات متنوع و زیبا برآن شدیم تا کلیه امکانات رفاهی از جمله بررسی آنلاین محصولات، خرید و سفارش به صورت فوری و برخط، پرداخت وجه کاملا الکترونیکی وایمن و ارسال به تمامی نقاط کشور را برای شما مشتریان عزیز فراهم نماییم.

گالری ماهان برای جلب اعتماد بیشتر شما دوستان و همراهان اقدام به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی نموده است تا هم خریدی مناسب و هم پرداختی ایمن را تجربه نمائید.

کلیه محصولات مطابق با قوانین و مقررات کشور عزیزمان جمهوری اسلامی ایران و استاندارد می باشد.