راهنماي خريد كالا , از ابتدا تا انتها به صورت مرحله به مرحله 

خواهشند است درصورت شفاف نبودن توضیحات و يا بوجود آمدن سوال جدید با ما تماس بگيريد .

در اين بخش ما سعي كرده ايم به صورت خلاصه (مختصر و مفيد) مراحل خريد را برای شما توضیح دهيم .

در زمان ورود به سایت و قرار گرفتن در هر یک از شاخه ها، موس خود را بروي كالاي مورد نظرتان قرار دهيد. (مانند تصوير زير) 

1

همانطور كه مشاهده ميكنيد اگر ماوس خود را روي هر كالايي قرار دهيد،تصوير بالا را براي هر محصول مشاهده خواهيد كرد، اگر اطلاعات محصول را داريد و جزئيات آن را ميدانيد روي دكمه "افزودن به سبد خريد" كليك كنيد و وارد مراحل خريد شود، در غير اين صورت دكمه "بيشتر" را بفشاريد تا صفحه زير را مشاهده كنيد:

در اين صفحه در قسمت سمت راست (جايي كه با فلش مشخص شده )، شما ميتوانيد با كليك كردن روي اين قسمت تصاوير مختلفي از كالا را مشاهده كنيد و در قسمت سمت چپ امكان زياد و كم كردن تعداد كالا (براي خريد ) را داريد، توجه داشته باشيد در قسمت مياني اين صفحه شما ميتوانيد توضيحات كامل محصول را مشاهده بفرمائيد.

بعد از مشاهده اطلاعات بيشتر دكمه "افزودن به سبد خريد" را كليك كنيد تا صفحه زير را مشاهده كنيد :

در اين قسمت شما اطلاعاتي از محصول انتخابي را خواهيد ديد، توجه داشته باشيد در ادامه مراحل "دكمه پرداخت نهايي" شما را به مرحله بعدي خريد و دكمه "ادامه خريد" شما را به مرحله قبلي خريد هدايت مي نماید.

روي دكمه "پرداخت نهايي" كليك كنيد تا صفحه زير را مشاهده نمائید:

در اين صفحه شما مراحل خريد را خواهید دید، در اين قسمت اطلاعاتي در مورد محصول به شما نشان داده ميشود (نماي كوچكي از محصول , نام و كد محصول , قيمت , تعداد انتخاب شده توسط شما و...)، قيمت مشكي رنگي كه در زير مجموع وجود دارد هزينه نهايي پرداخت شما ميباشد روي دکمه "پرداخت نهايي" كليك كنيد 

  اگر شما قبلا مراحل تكميل اطلاعات (تنظيم اطلاعات كاربري) را پر نموده ايد، ديگر نياز نيست اين كار را انجام دهيد، بنابراين ازاين قسمت (دايره سمت چپ تصويرر بالا ) وارد حساب خود شويد.

(اگر اطلاعات اين بخش را فراموش كرده ايد به ايميل خود مراجعه كنيد و يا دكمه" كلمه عبور را فراموش كرده ايد؟" را بفشاريد)

اگر براي اولين بار است كه خريد انجام ميدهيد آدرس ايميل خود را در قسمت سمت راست وارد كنيد و "دكمه تنظيم اطلاعات كاريري" را بفشاريد تا وارد صفحه زير شويد:

اطلاعات اوليه را در اين بخش وارد كنيد اگر مايليد اخبار سايت (تخفيف ها , محصولات جديد و...) براي شما ارسال شود تيك "براي دريافت خبر نامه ثبت نام كنيد" را بزنيد و سپس دكمه "ثبت نام" را كليك كنيد تا صفحه زير را مشاهده كنيد:

اين قسمت براي اطلاعات تكميلي شما ميباشد، توجه داشته باشيد اطلاعاتي را كه در بخش قبل وارد كرديد به صورت خودكار در فيلد هاي مربوط قرار ميگيرند و نكته بعد اينكه شما ميتوانيد فقط فيلد هاي ضروري (ستاره دار را پر كنيد ).

در اين خصوص توصيه ميشود شماره تلفن همراه و يا شماره تلفن ثابت خودرا وارد كنيد . دقت بفرماييد شما فقط لازم است يك آدرس را وارد كنيد اگر آدرس شما خيلي طولاني بود از قسمت (آدرس خط 2 ) استفاده كنيد.

 

بعد از وارد كردن اطلاعات اين بخش دكمه "ذخيره" را بزنيد. (برخي از فيلدها مانند "يك عنوان براي آدرس جهت مراجعات بعدي تعیین کنید" را اگر اطلاعات كاملي نداريد تغيير ندهيد )

در قسمت بعد صفحه زير را مشاهده خواهيد كرد :

اين قسمت حالت مشاهده را دارد به اين صورت كه شما به صورت چشمي اطلاعات وارده بخصوص آدرس خود را چك مي نمائید و دكمه "پرداخت نهايي" را فشار دهید تا به مرحله بعد برويد.

تصوير زير مرحله بعدي را به شما نشان خواهد داد:

 

در اين قسمت روش هاي ارسال كالا براي شما مشخص ميشود،

در حالت اول ارسال در تهران كه به صورت رايگان است مخصوص شهروندان تهراني ميباشد.

در قسمت بعد ارسال مخصوص شهرستان است كه شامل هزینه ای به مبلغ 15000 هزار تومان ميباشد.

دوستان توجه داشته باشند، براي ادامه مراحل خريد حتما بايد تيك "شرايط و خدمات را مطالعه كرده و كاملا با آن موافقم" را بزنيد

سپس دكمه "پرداخت نهايي" را زده تا به مرحله بعدي خريد برويم، اين قسمت را در تصوير زير ميبينيد:

در اين قسمت شما به دو روش ميتوانيد هزينه محصول انتخابي را پرداخت نماييد:

1- "پرداخت با كارتهاي اعتباري" : در اين روش شما به صفحه بانك منتقل خواهید شد و پرداخت را انجام داده، سپس به سايت (گالري ماهان) بازگردانده ميشويد و خرید شما نهایی میگردد.

2- "پرداخت هزينه در هنگام تحويل" را انتخاب ميكنيد : با انتخاب اين روش زماني كه محصول به دست شما رسيد، شما تسويه(پرداخت هزينه) را انجام ميدهيد.

بعد از انتخاب هر يك از مراحل فوق صفحه زير را مشاهده خواهيد كرد:

 

در اين قسمت با زدن دكمه "سفارشم را تاييد ميكنم" مراحل خريد شما به پايان ميرسد ميتوانيد اطلاعات مريوط به زمان و نحوه ارسال را از طريق لينك زير ببينيد:

http://mahan-gallery.com/content/1-delivery

ودر بخش انتهايي صفحه زير را مشاهده خواهيد كرد:

همانطور كه ملاحضه ميفرماييد اطلاعات لازم در مورد خريد شما در اينجا به شما نشان داده ميشود . 

نكات خريد 

پس ار طي برخي مراحلی مثل ثبت نام , ثبت خريد و ... ايميل هاي مربوطه براي شما ارسال ميگردد.

بهتر است ابتدا تمام محصولات و تعداد آنها را مشخص كنيد سپس وارد مراحل خريد شويد. (تا دوباره كاري انجام نشود )

حتما براي خريد كالا توضيحات بيشتر كالا را كه شامل (وزن كالا - طول - عرض - ارتفاع ) ميباشد را ملاحظه بفرماييد.

امکان انتخاب روش "پرداخت در محل" در حال حاظر در تهران امکان پذیر بوده و مشتریان شهرستانی امکان استفاده از این سرویس را ندارند.

 در پايان ذكر اين نكته را لازم می دانیم كه در طي هر كدام از مراحل فوق اگر با مشكلي مواجه شديد با شماره 88802025 (واحد پشتیبانی) تماس حاصل فرمائید.

با ارانه نظرات و پیشنهادات خود، ما را در ارائه خدمات هرچه بهتر و بیشتر یاری فرمائید.

اميدوارم خريد از گالري ماهان براي شما لذت بخش باشد .